tokio hotéL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kiminé göRé foRum bizé göRé aiLé

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

tom kızLara yeşiL ışık yakdı...(bill tom*a bücüR dedi..xD)

YazarMesaj
JeLyy--BOnn
Administratör
Administratör
JeLyy--BOnn

Rep Gücü : 682

tom kızLara yeşiL ışık yakdı...(bill tom*a bücüR dedi..xD) Empty
MesajKonu: tom kızLara yeşiL ışık yakdı...(bill tom*a bücüR dedi..xD)   tom kızLara yeşiL ışık yakdı...(bill tom*a bücüR dedi..xD) EmptySalı Haz. 16, 2009 9:10 pm

İkizler birbirlerinden çok farklı .

En ünlü Alman ikizler 17 oldular .
Tokio Hotel'den Tom ve Bill . Bravo büyük ikiz röpörtajında her şeyi ortaya çıkartıyor , ne sevdiklerini ne düşündüklerini ve ne konuda kavga ettiklerini ...

Tom geniş tişörtler giyiyor , Bill ise dar pantalonlar . Tom tek gecelik ilişkilere hayır demiyor . Bill ise gerçek aşka inanıyor . Yine de Tokio Hotel ikizlerinin arasında sihirli bir bağ var ve hep birlikteler . Bravo'yla nelerinin aynı olduğunu ve nelerin onları farklı kıldığını konuştular ...

Bravo : İkizsiniz . Tom sadece 10 dakika büyük . Birbirinizden farklı mısınız ki ?

Tom : Fiziksel bağımız dışında herşeyimiz farklı .
Bill : Bir de aynı kızları seviyoruz .
Tom : Bu doğru . Bir de genelde aynı fikre sahip oluruz . Birbirimizi kalpten tanıyoruz .
Bill : Biz ruh eşiyiz . Mesela bir gece tamamen aynı rüyayı görmüştük , sık sıkta aynı şeyleri deriz .
Ve ayrıldığımızda birimiz için bir şey yanlış gittiğinde biliriz .

Bravo : Eski fotoğraflarda aynı görünüyor ve aynı giyiniyorsunuz . Ne zaman kendi tarzınızı oluşturdunuz ?

Bill : 7 yaşındayken . O zamana kadar hep aynı görünürdük .
Tom : Ne olmak istediğimizi bulmak istedik .

Bravo : Diğer birinizin giydiğini beğeniyor musunuz ?

Tom : Birbirimize saygı duyuyoruz elbette ama asla Bill'in pantalonlarından giyemezdim . Eğer öyle k.çımın üstüne gelen pantalonlar giyseydim sadece gülünç görünürdüm .
Bill : Kotunu sadece dizinden itibaren görmek bence çok komik .

Bravo : Bir şeyi sevmediğinizde birbirinize söyler misiniz ?

Tom: Tabii ki , derim ki “Bill , korkunç görünüyor !”
Bill : ve bende derim ki : “Ne yani , bu sadece senin fikrin !” (gülüyorlar)

Bravo : İş müziğe gelince farklı zevkleriniz var ! Bu konuda sık sık kavga eder misiniz ?

Tom : Hayır , etmeyiz . 7 yaşındayken AC/DC ve Aerosmith gibi rock gruplarını dinlemeye başladım . Bill de o sıralarda Nena devrindeydi .
Bill : İkimizinde kendi odası var . Hep hangimiz daha yüksek sesle müzik açabilir gibi bir yarışma yapardık . Sadece iş tv'ye gelince kavga ederiz . Hip-hop bir video çıktığında VIVA'da ben sadece zaplamak isterim Tom ise izlemek . (gülüyorlar)

Bravo : İş romantizme gelince tamamen farklısınız öyle mi , ya da değil ?

Tom : Bu konuda tamamen farklı düşünüyoruz . Bence tek gecelik ilişkiler çok romantik (güler).
Bill : Gördüğün gibi Tom romantizm hakkında hiçbir şey bilmiyor .

Bravo : Bill hayatında yaptığın en romantik şey neydi ? Ve Tom senin yaptığın en romantik olmayan şey neydi ?

Tom : Eğer tek gecelikleri romantik bulmuyorsan ben hayatımda çok romantik olmayan şey yaptım .
Bill : Kız arkadaşım varken ara sıra ona yemek yapardım . Kendimizi odama kilitlerdik ve mumlar yerleştirmiş olurdum . Bir DVD kiralardım ve bir sürü şeker yerdik .
Tom : Mumlar ve yemek yapmak benim tarzım değil . Ben daha çok yatakta daha rahat oluruz gibi bir şey teklif ederim (güler)

Bravo : Hanginizin aşka inandığı belli artık öyle değil mi yoksa ?

Bill : Ben gerçek aşka inanıyorum . Harika bir duygu olmalı . O kadar karşı konulmaz ve sıcak bir duygu olmalı ki asla bırakmak istememelisiniz . O kişiyi bulduğunuzda bilirsiniz ki onunla yaşlanmak istiyorsunuzdur ama bu dünyada gerçek aşkı bulacak kadar şanslı çok az insan var . Ve çok fazla kişi var bu dünyada yani bulmak zor .
Tom : Ben gerçek aşka inanmıyorum . Belki bir gün biri fikrimi değiştirmeme sebep olabilir . Herkes için biri olmalı (Yeşil ışık yandı ... )

Bravo : Bill neden senin tek gecelik ilişkilerin olmuyor ?

Bill : Bu bana göre değil pek . Benim zamanım değerlidir , ve ben bu zamanı benim için bir anlam ifade eden kişilerle geçirmeyi tercih ederim . Birini eğer dahil edeceksem bu uzun sürecek bir şey olmalı , sadece tek gece için olmamalı .
Tom : Sadece tek gecelik ilişkiler olduğunu söylemiyorum . Bazen geri arıyorum ve tekrar buluşuyoruz , böylece iki ya da üç gecelik oluyorlar (güler) .

Bravo : Çıplak olduğunuzda sizi ne farklı kılıyor ?

Bill : Benim çenemde Tom'un ise yanağında bir beni var . Tom'un burnu benimkinden geniş ve ben 1.83 üm , yani Tom'dan uzunum . O bücür (güler)
Tom : Bill sadece boy olarak büyük , diğer her şeyde ben daha büyüğüm
Bill : Tüm gün böyle devam edebiliriz , hep böyle oluyor . Hep birbirimizle böyle eğleniriz . Georg da bu işte gerçekten iyi .
Tom :Böyle bir şeyi asla iki kez söylemem . Her zaman o ana uygun bir şey söylerim . Ama yine de her zaman birinin yüzüne gerçeği söyleyebilmelisiniz .

Bravo : Paylaşmadığınız bir şey var mı ?

Bill: Bir kız arkadaş
Tom : Bu doğru .
Bill : Ama ayrıca bir kız aramıza asla giremez . Buna izin vermeyiz . Hep birlikte kalacağız . Biriyle kavga ettiğimizde takım oluruz . Kimse bizi ayıramaz !
https://th-turkey-fanclub.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: tom kızLara yeşiL ışık yakdı...(bill tom*a bücüR dedi..xD)   tom kızLara yeşiL ışık yakdı...(bill tom*a bücüR dedi..xD) EmptyÇarş. Haz. 17, 2009 10:52 am

P.İ.S canım
JeLyy--BOnn
Administratör
Administratör
JeLyy--BOnn

MesajKonu: Geri: tom kızLara yeşiL ışık yakdı...(bill tom*a bücüR dedi..xD)   tom kızLara yeşiL ışık yakdı...(bill tom*a bücüR dedi..xD) EmptyÇarş. Haz. 17, 2009 3:22 pm

önemLi diiL cnm... xDDD
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: tom kızLara yeşiL ışık yakdı...(bill tom*a bücüR dedi..xD)   tom kızLara yeşiL ışık yakdı...(bill tom*a bücüR dedi..xD) EmptyÇarş. Haz. 17, 2009 5:51 pm

xd ye bak kazık kdarr xxx@@
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: tom kızLara yeşiL ışık yakdı...(bill tom*a bücüR dedi..xD)   tom kızLara yeşiL ışık yakdı...(bill tom*a bücüR dedi..xD) EmptyÇarş. Haz. 17, 2009 5:53 pm

xDDD
JeLyy--BOnn
Administratör
Administratör
JeLyy--BOnn

MesajKonu: Geri: tom kızLara yeşiL ışık yakdı...(bill tom*a bücüR dedi..xD)   tom kızLara yeşiL ışık yakdı...(bill tom*a bücüR dedi..xD) EmptyÇarş. Haz. 17, 2009 6:47 pm

xDDD
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: tom kızLara yeşiL ışık yakdı...(bill tom*a bücüR dedi..xD)   tom kızLara yeşiL ışık yakdı...(bill tom*a bücüR dedi..xD) EmptyC.tesi Haz. 20, 2009 2:23 pm

:xd: :xd:
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: tom kızLara yeşiL ışık yakdı...(bill tom*a bücüR dedi..xD)   tom kızLara yeşiL ışık yakdı...(bill tom*a bücüR dedi..xD) EmptyC.tesi Haz. 20, 2009 2:23 pm

lan xd nerde olumm xDDD
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: tom kızLara yeşiL ışık yakdı...(bill tom*a bücüR dedi..xD)   tom kızLara yeşiL ışık yakdı...(bill tom*a bücüR dedi..xD) EmptyC.tesi Haz. 20, 2009 2:24 pm

burdaymış xDDD xDDD

tom kızLara yeşiL ışık yakdı...(bill tom*a bücüR dedi..xD)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» BiLL'in iLkLeri..!
» bill ve kardeşi tom kauLitz
» BiLL'in kimLik kaRtı..!
» BiLL'i kızdıRmanın 11 yoLu xD
» BiLL kendini anLatıyoR..