tokio hotéL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kiminé göRé foRum bizé göRé aiLé

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

17 haziRan 2009....

YazarMesaj
JeLyy--BOnn
Administratör
Administratör
JeLyy--BOnn

Rep Gücü : 682

17 haziRan 2009.... Empty
MesajKonu: 17 haziRan 2009....   17 haziRan 2009.... EmptyÇarş. Haz. 17, 2009 9:06 pm

sevgiLi günLük...
buqün hiç ummadııım kadar meLankoLiq bi qündü...yine biLL*siz bir qün..yine acıLaR içinde kıvRanışLarımı izLiyoRdu insanLaR...qözLeRimden onsuz ne kadaR kötü hissettiğim anLaşıLıoRdu hemen...grek yoktu acılarımı anLatmaya gerek yokdu kendimi hıRpaLamaya anLatıpta...yine bu sabah kaLktım ama bu sabah sanki değişkdi benim için...aynı oLan tek şey ''ÖLÜM İSTEĞİ'' ve ''ÖZLEM'' duyqusu oLdu...basen hatıRlıoRm aRa sıRa bundan 3 yıL hatta 4 yıL öncesini...nasıLda saf ve temiz bi yüReim vaRdı oysa...aşkın tadına daha bakmamıştım o zmn...ama şimdi o saf ve temiz yüReimi aRıyoRmda geRiye dönüp baktıımda sadece qöRdm şey acıLaR içinde kıvRanan ve oLuk oLuk kanayan bi yüRek qöRüoRm...peki neden die soRuoRm kendime..ama oLmuoR yapamıoRm...yine vuRuyoRlaR yüzüme seni..sensizLiğimi vuRuyoRlar yüzüme..bak yine fıRlatıyoRsn beni kuytu-kaRanLık bir köşeye...yine itiyoRsn beni ''ÖLÜME''
https://th-turkey-fanclub.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: 17 haziRan 2009....   17 haziRan 2009.... EmptyC.tesi Haz. 20, 2009 2:33 pm

bu enin günlüğünmü hey lolo :d xd
JeLyy--BOnn
Administratör
Administratör
JeLyy--BOnn

Rep Gücü : 682

MesajKonu: Geri: 17 haziRan 2009....   17 haziRan 2009.... EmptyC.tesi Haz. 20, 2009 10:52 pm

evet canım benim günlüğüm heRkes yazarsa sevinirim
https://th-turkey-fanclub.yetkin-forum.com

17 haziRan 2009....
1 sayfadaki 1 sayfası