tokio hotéL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kiminé göRé foRum bizé göRé aiLé

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

BiLL'in iLkLeri..!

YazarMesaj
Misafir
Misafir

BiLL'in iLkLeri..! Empty
MesajKonu: BiLL'in iLkLeri..!   BiLL'in iLkLeri..! EmptyPaz Haz. 21, 2009 2:03 pm

Bill’in ilkleri

İlk öpücük:

Tomla aynı kıza oldu bizim şehrimizin civarındaki tek tatlı kız.ve aynı gibi bende bundan nefret ettim.sanırım kimse ilk öpücük konusunda güzel bir anı saklamıyor,bende böyle bir izlenim edindim.

İlk kız arkadaşın:

İlk öpücüğümden az zaman sonra karşılaştım onula.benden daha büyük bir kzıdı be birkaç ay birlikte olduk.

İlk sefer:

Bu konuşmamayı tercih ettiğim çok özel bir şey

İlk sigaran:

Bu da tom’laydı.sanırım 10 yaşlarındaydık.sigara içmek için ormanın içine saklanmıştık.tütün ve dumanında tadından iğrenmiştik bu yüzden bu deneyimi bir daha hiç tekrarlamadık.

İlk polis olayın:

O gün kesinlikle sağduyu bölümünde bir eksiğim vardı ve tabi özellikle şans konuşunda. Tom ve birkaç arkadaşı onlar “polis polis” diye bağırarak koşarken fark ettim ve onlara katıldım. Panik tarafından ele geçirilince nedenini bile bilmeden bende onlarla kaçmaya başladım.Ve polisin yakaladığı ben oldum. Daha sonra öğrendim ki bir parkın güzel bir yerinde ateş yakmışlardı. Ailem beni komiserlikten almaya geldi ve hiçbir şeyden yükümlü tutulmadım.

Kızlarda öğrenmek istediğin bir sır:

Neden hep tuvalete 2 kişi gittiklerini anlamıyorum.

Bir kızda baktığın ilk yer:

Gözler

BiLL'in iLkLeri..!
1 sayfadaki 1 sayfası