tokio hotéL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kiminé göRé foRum bizé göRé aiLé

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Tom'La aşk üzeRine xD

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Tom'La aşk üzeRine xD Empty
MesajKonu: Tom'La aşk üzeRine xD   Tom'La aşk üzeRine xD EmptyPaz Haz. 21, 2009 2:54 pm

Mükemmel aşkı nasıl bulursunuz?MAX Tom Kaulitz'e hangi kriterlerde ve pratik olarak Tom'un kız arkadaşı olmanın yollarını sordu...

MAX: Nasıl kadınlardan hoşlanırsın?
Tom:Birincisi, bi kadında belirli birşey aramam...Sarışın,esmer,kızıl...Umrumda değil.İkincisi,kabul etmek gerek.eğer mutlaka bi tip seçmem gerekiyosa bu mutlaka salak bi tip olucaktır.ama cidden eğer böyle bişey olucaksa o kişi bana denk biri olmalı.şuan uzun süreli ilişkilerde gerçekten berbatım ama tek gecelik ilişkiler başka...Bu karakteristik bişey diil bence.Herkim bunu her an söylüyosa o kişi gerçekten bi yalancıdır.

MAX:Hangi ünlü kadınla bi gece geçirmek isterdin?
Tom:Ünlü bi kadınla biyerlere gitmek çok sıkıcı olsa gerek.Yok,hayır.Tekrar düşündüm de bu gerçekten çok cool.Pekala...Aklıma birsürü isim geliyo.Olsen ikizleri, Angelina Jolie, Jessica Alba veya genelevden 3 tane kız...
MAX:Bi kadını nasıl baştan çıkarırsın?
Tom:Bi kadını baştan çıkarmam gerekmediini,bunun kendiliğinden olan bişey olduunu söylersem bu kesinlikle yalandır =) Bence bu olay geldiği gibi gider...Benim için bu kolay bi iş...ama gruptaki diğer 3 kişi için dil çünkü söylicek bişeyler bulmakta zorlanıyolar.

MAX:Bi kadının ne yapmasından hoşlanırsın?
Tom:Ben tam bi avcı-koleksiyoncuyum.Bi kadını mutlaka baştan çıkarmak zorundayım ve bi kadnda en çok hoşuma giden şey benimle ilgilenmiyomuş gibi görünmesidir.
MAX:Peki bi kadın seni nasıl baştan çıkarır?
Tom:Kötü konuşmalar! =) Kdınlar yatakta daha az konuşmalı.Çığlık atmaları problem olmaz. (Höst!Hönk! Yuohh! xD )
MAX:Fanlarının çoğu seninle yatmak istiyo.Peki bunu hangileri başarabilir hangileri başaramaz?
Tom:Aslında hiçbirini ayırt etmem.ama ne yazıkki yeterince zamanım yok malesef 1 gün 24 saat...(azgın teke!)
MAX:Hiç aşık oldun mu?
Tom:Hayır olmadım.Dürüst olalım.Aşka inanmıyorum.tabii tek gecelik aşklar hariç...
MAX:En uzun süreli ilişkin nasıldı?
Tom:Sanırım 2 yıl falan sürdü.Ama şimdikiler 2 günü geçmiyo.

MAX:Bi kadın için hiç çılgınca bişey yaptın mı?
Tom:Hiç aşık olmadığım için sanırım böyle bişey yapmadım...

MAX:Hiç olağanüstü bi yerde sex yaptın mı?
Tom:Hmm... Evet. Bi tarlada (gülüşmeler) Sonuçta,biyeri yanlışlıkla ısırılan tek kişi ben diilim! Gerçekten rezil bişeydi!Böceklerden nefret ederim! (bende bendee!) Evdeki seksi diğer yerlerdeki sekse tercih ederim...
JeLyy--BOnn
Administratör
Administratör
JeLyy--BOnn

Rep Gücü : 682

MesajKonu: Geri: Tom'La aşk üzeRine xD   Tom'La aşk üzeRine xD EmptyPaz Haz. 21, 2009 4:00 pm

P.İ.S canım
https://th-turkey-fanclub.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Tom'La aşk üzeRine xD   Tom'La aşk üzeRine xD EmptyPtsi Haz. 22, 2009 11:03 am

önemLi değiL canım..!

Tom'La aşk üzeRine xD
1 sayfadaki 1 sayfası