tokio hotéL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kiminé göRé foRum bizé göRé aiLé

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

2007de hiç ağladınız mı?

YazarMesaj
Misafir
Misafir

2007de hiç ağladınız mı? Empty
MesajKonu: 2007de hiç ağladınız mı?   2007de hiç ağladınız mı? EmptyPaz Haz. 21, 2009 1:40 pm

2007de hiç ağladınız mı? Cevap evet ise neden?

Bill - Ağlamak belki ama genelde gözlerimden yaşlar geldi! Ama bunlar konserlerde ya da bir kasa fan mektubu aldığımızda gelen mutluluk gözyaşları. Ama bazen cidden zorlandım. Sesimi neredeyse kaybettiğim için 2 Fransa konserini iptal ettiğimiz gün mesela... Ağlamanın eşiğindeydim! Kötü bir zamanımdı... Ama bunu düzelteceğime dair ONE dergisine yemin ettim (Hep Fransızlar yaaaa.. Forgotten Country Turkey )

2007 yılından bir gününüzü tekrar yaşama şansınız olsaydı hangisini seçerdiniz?

Tom - Zimmer 483 albümünün çıkarıldığı ve hemen listelerin başına oturduğunu günü seçerdim. Albümü çıkardığımız zaman cidden endişeliydik ama güzel haberleri alınca sevinçten zıp zıp zıpladık... (Zıplayan Tokio Hotel Görülmeye değer ) Ve tabi hemen parti düzenledik... Eminim evet, kesinlikle o günü tekrar yaşamak isterdim... (O gün kesin 483 olayı da olmuştur bitane )

Herşey bir yana , şu anda Tom kardeşiyle konuşuyor : “Partilerden bahsetmişken , bana bir içecek alır mısın yine Bill ? “ Sonra da duymuş olabileceğimin farkında olarak , Tom açıklık getiriyor “Sadece portakal suyu . Sakın hindistancevizi ağaçları altında sarhoş olacağımıza inanma . Bu bizim tarzımız değil ... “

Ama hadi röpörtaja geri dönelim . Bel altı soru sormaya tenezzül edicem . Tom bunu sevecektir .

Kızlar konusunda , 2007 iyi bir sene miydi ?

Tom : Bekle , düşünmem gerek ... [birkaç saniyelik sessizlik] Hayır , gerçekten söylemek imkansız . Sayamıyorum . Bill cep telefonunda hesap makinesi olma şansı var mı acaba ? [güler]

Bill [Tom'a] : Sen gerçekten delisin ..

Tom : Oh oldu , kafamdan hesapladım . Toplam olarak 2007 senesi boyunca 483 kız fethettim kemerimin altında..Sene başında planladığım buydu .. bakınız albümün ismi ... Şok mu ettim yoksa sizi ? [güler] (Biz normal insanlar 483 kız götürenleri duyunca ufaktan şok oluruz Tomi^cim alışş buna )

Eğer 2007'yi tasvir etmek için bir kelime kullanıcak olsaydınız , bu ne olurdu ?

Bill : Harika !!

Tom : << Tüm beklentilerimizin ötesinde >> Bunları tek bir sözcüğe sığdırmak imkansız ! (sen şuna ben kardeşim kadar akıllı değilim tek sözcük bulamadım desene )

Ve bu sene aldığınız en güzel hediye neydi ?

Bill : Tereddütsüz hemen söyleyebilirim ki bu bize tüm Avrupa'da kollarını açan fanlar , ve özellikle Fransa'da her geldiğimizde kendimizi evimizde gibi hissediyoruz . (Bunun sebebi bence oraya “aşırı” gitmiş olmanız )

Tom : Ah evet , bu tatlı bir cevap ... Dürüst olmak gerekirse aldığım en güzel hediye kızlardandı . Çizmemi ister misin Arnaud ? (Aman Tom sakı..n Bu röportajı çocuklarda okuyorr )

2008'i nasıl görüyorsunuz ? Özellikle beklediğiniz bir şey var mı ?

Bill : Öncelikle tüm Avrupa'da turda olucaz yine (Emin misin Tüm avrupa olduğuna .. bak burada bir kısmı Avrupa'da olan ziyaret edilmemiş bir ülke var ) Harika olacak . Yine Fransız fanlarımızla buluşucaz ve benim hakkımda bir şey , her ne kadar Maldivdeki rahatı sevsemde , tekrar sahnede olmak için sabırsızlanıyorum .

Tom : En büyük meydan okumamız 20 Haziran'daki Parc des Princes olucak . Çok mitik ve prestijli bir yer çünkü çok az sanatçı oraya gitti . Orada çalacak olan ilk Almanlar olucaz yani sana söyleyebilirim ki baskı şimdiden başladı . Bizim için büyük bir gurur bu ve umarım tüm fanlarımız bu anı bizimle paylaşmak için orada olur . Parc des Princes'den sonra eğer iyi giderse tekrar yapmamız gerekecek çünkü bundan iyisini yapabileceğimizi zannetmiyorum .

Bill : Saçmalama ! Parc des Princes'den sonra da bir sürü meydan okumamız olacak . Orada duramayız . Çok fazla portakal suyu içtin öyle değil mi ? [güler]

Ne olur , eğer fanlarınız sizi bıraksa ve stadyum umut ettiğiniz kadar dolu olmasa ?

Tom : Başka bir soruya sahip olma gibi bir durumun olamaz değil mi ? [güler] Eğer bize baskı yaparsan Maldivlerden hiç dönmeyebiliriz . Ben burada iyiyim . Güneş , plaj , portakal suyu... (ya eminin kesin portakal suyudur !! Elinizdeki şu sigaraya benzeyen şeylerde çubuk kraker zaten ) Daha mutlu olmaya ihtiyacım yok . Ah evet , tek bir şeyi unuttum . Bu adada hiç “or.....” yok (Allah'a şükür ) Ya da ben onları bulamadım . Aslında bunu düşününce , bu hiç normal değil . Benim dünyaca ünlü cazibem tropikal alanda işlemez mi acaba ? [güler]

Bill : Sanırım Tom fazla güneş altında kaldı (Aşkım iyi Laf koydun xD ) Parc des Princes'den bahsedersek , evet doğru dolduramama ihtimalimiz hep var . Ama kendimize güveniyoruz . Ne olursa olsun , konser biletleri tamamen satılmamış da olsa elimizden geleni yapıcaz her zamanki gibi . Tom kesin benimle alay eder bunun klasik bir cevap olduğunu söyleyerek ama bu gerçek .
JeLyy--BOnn
Administratör
Administratör
JeLyy--BOnn

Rep Gücü : 682

MesajKonu: Geri: 2007de hiç ağladınız mı?   2007de hiç ağladınız mı? EmptyPaz Haz. 21, 2009 4:01 pm

P.İ.S canım
https://th-turkey-fanclub.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: 2007de hiç ağladınız mı?   2007de hiç ağladınız mı? EmptyPtsi Haz. 22, 2009 8:53 am

önemLi değiL canım..

2007de hiç ağladınız mı?
1 sayfadaki 1 sayfası